Thursday, June 7, 2012

black collar

W końcu udało mi się zrobić kołnierzyk! Czekałam na ten moment od dawna. Nie żeby mi się nie chciało, czy coś, ale po prostu nie było czasu. W ferworze nauki czas mi przecieka między palcami. Ale zasiadłam przed moją starą maszyną do szycia i szyjemy... Modliłam się tylko, żeby nie przestała pracować w środku pracy, bo tego bym nie zniosła, a uwierzcie mi nie raz zaczynałam cała szczęśliwa a kończyłam z rykiem, bo nitka ciągle się przerywała. Ale spokojnie dzisiaj się udało.
/In the end I managed to make the collar! I've been waiting for this moment for a long time. There was simply no time. Because of learning my free time is really short. But I sat down in front of my old sewing machine and sew ... I just prayed to the thread doesn't beak off. It works at all. And I ended it without crying. /


Tak z grubsza wyglądają moje robótki ręczne. Porzuciłam lepienie kolczyków z modeliny od czasu kiesy zorientowałam się, że nie są tak cudownie jak myślałam. Choć przyznaję, że zdarza mi się jeszcze coś ulepić. Mój talent malarski skończył się równie gwałtownie jak się zaczął. Powiedzmy, że inspiracją był Starszy Pan, który dawno temu miał swój program o malowaniu jeszcze w dawnym TVP3. Najlepiej wychodziło mi malowanie morza i paru innych prostych rzeczy (nie, tylko morza). O sklejaniu modeli nie myślałam nigdy. No może raz przymuszona przez Panią od techniki, ale nie było to dla mnie przyjemnością. Tak więc jeśli chodzi o sztukę to ograniczam się do słuchania muzyki... Ale to nie oznacza, że nie mam zainteresowań, hobby, o nie! Lekkoatletyka, konie, koty, psy, płotki... A no i to w co kochamy bawić się wszystkie: moda!
/I gave up modeling clay earrings since realized that they are not as wonderful as I thought. But sometimes I grue it again.  My talent for painting ended as abruptly as it began. Let's say that was inspired by an Old Man, who long ago had hiss own program in TV. The result was the best painting of the sea and a few other simple things (no, just the sea). A sticking model was not thinking at all. Well, maybe once compelled by mi technique teacher, once! But it wasn't entertainment for me. So when it comes to art is limited to listening to music ... But that does not mean that I have no interests, hobbies, no! Athletics, horses, cats, dogs, fences ... Well, and that what we love all: fashion!/
/shorts: sh, t-shirt: Stradivarius, sweater: H&M, glasses: House, shoes: CCC, collar: DIY/
photos: my brother

20 comments:

 1. świetne spodenki ;)
  www.sheilllaa.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. SUper wygladasz, swietne spodenki i nogi! :) dziekuje ;)

  ReplyDelete
 3. bardzo mi się podoba całość ;)

  ReplyDelete
 4. Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja :) Spodenki są cudowne, a kołnierzyk wyszedł wspaniale :)

  ReplyDelete
 5. sweitne bluzeczka ;)
  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. te workowate spodenki są sliczne!

  ReplyDelete
 7. Śliczna stylizacja :)
  Kołnierzyk wyszedł super :D
  + Obserwujemy? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeśli masz ochotę to proszę bardzo :)

   Delete
 8. Bardzo ładna stylizacja, zawsze podobały mi się takie klasyczne stylizację, choc sama mam problem by się tak ubrac :) bardzo ładnie :)

  ReplyDelete
 9. Bardzo ładnie wyglądasz,bluzka jest wspaniała! Ciekawy blog i fajne inne stylóweczki ;)
  Obserwujemy?

  ReplyDelete
 10. Dziękuję,a włosy prędzej czy później będzie widać :)
  Sama zrobiłaś kołnierzyk! geniusz! :O

  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 11. ja chyba mam stary kołnierzyk mamy :) a dziękuję bardzo. obserwujemy? :)

  ReplyDelete
 12. ładna bluzka *.*
  Chciałam cię poinformować o rozdaniu na moim blogu. Do wygrania są niesamowite bransoletki! Bardzo łatwo je wygrać. Zapraszam, nie masz nic do stracenia, mam nadzieję, że weźmiesz udział, xx Poppy c:

  ReplyDelete
 13. miło mi:)) ale śliczny kołnierzyk:) też myślałam, żeby taki sobie zrobić, ale pewnie by mi nie wyszedł :D

  ReplyDelete
 14. śliczny kołnierzyk


  + zapraszam do komentowania i obserwowania

  http://fashfactory.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Ja też obserwuję ;) Będę tu zaglądać kochana ;)

  ReplyDelete
 16. Bardzo ładna stylizacja :)) Dziękuję za komentarz.

  ReplyDelete
 17. Dziękuję pięknie.

  ładny ten kołnierzyk.;)))


  pozdrawiam !:)

  ReplyDelete
 18. Ciesze się że przypadły Ci do gustu ;))

  ReplyDelete