Wednesday, March 6, 2013

first out of the darkness

Czuję wiosnę. Wiosnę czują konie, które gubią sierść na potęgę, psy mają tyle energii, że szok, a moje kotki zaczęły wychodzić z domu (wow!). Mam jakąś nową energię. Coraz bardziej chce mi się ruszać, biegać, skakać. Chciałam troszkę pokazać słońce i brak śniegu, ale bez wychodzenia na dwór, bo nadal jest tylko +1. Stąd zdjęcia na tle okna, które miało to wszystko ujmować. Udało się? Rozpoczęłam nawet swój "rowerowy sezon", tzn. sprzętu nie chowam w ogóle i śmigam na nim gdziekolwiek. Moją ulubioną trasą jest drogą ze szkoły, nie do, tylko ze szkoły - taka subtelna różnica. 
/I feel spring. Spring is felt by the horses that lose coat very much, dogs have so much energy, and my cat started to leave the house (wow!). I have some new energy. More and more I want to move, run, jump. I wanted to show a little sun and no snow, but without going outside, because it is still only +1. Therefore pictures on the background of the window. Does it work? I started up my "bike season" _ I don't hide at all./Ale największa różnica zaszła w szafie, a raczej w mojej głowie. Jestem pełna nowych pomysłów i mam nadzieję, że starczy mi czasu, żeby to wszystko pokazać. Kupuję wszystkie napotkane gazety z tekstem: Wiosna 2013Co nosić, żeby wyglądać jak z wybiegu? Oprócz tego okupuję blogi modowe i stronki z inspiracjami. Ostatnio odkryłam konta modelek na instagramie. Pełno tam zdjęć najlepszych, najładniejszych kobiet z ich podróży, backstage z pokazów mody, jedzenie! Bardzo mi się to spodobało. 
A Wy jak przeżywacie tą przepiękną pogodę?
/But the biggest difference occurred in the wardrobe, maybe rather in my head. I am full of new ideas and I hope to have enough time to show it all. I buy all the newspapers encountered with text: Spring 2013, What to wear to look like from the catwalk? In addition, I occupy fashion blogs and sites with inspiration. Recently I discovered model's accounts on the instagram . It's full of photos the best, the most beautiful women on their journey, backstage of fashion shows, food! I really liked it.
And you as experiencing the beautiful weather?/
8 comments:

 1. piękny zegarek! Bardzo mi się podoba to minimalistyczne połączenie ;)

  ReplyDelete
 2. such a great necklace :)

  heartsease.blogspot.pt

  help me, just click : http://www.fashion-mags.com/p/concurso-fashion-mags-para-blogger.html?utm_source=conczaraheartsease

  ReplyDelete
 3. Strasznie podoba mi się ta fryzura, niestety na mojej głowie się jakoś nie sprawdza.

  ReplyDelete
 4. Ale ślicznie wyglądasz <3 Piękne kolory itd :)
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Wielki naszyjnik i stonowana stylizacja, mądrze! ;-)

  ReplyDelete
 6. great great look my deaer! love the basic pieces with that amazing necklace!! you have a good sense for style!

  ReplyDelete
 7. Superb! You always give us the most perfect inspiration, the most beautiful pics and the most amazing outfits!
  Best Regards
  Miss Margaret Cruzemark
  http://margaretcruzemark.blogspot.com/

  ReplyDelete