Sunday, September 18, 2011

Should I work harder?/shirt: second-hand/

Przepraszam, że musieliście tak długo czekać na nowego posta. Już dawno chciałam pochwalić się 759 stronicowym Voguem. Co mnie (miło) zaskoczyło moją ulubioną sesją zdjęciową stała się ta Mulberrya nie Burberry! Podobają mi się kolory, kroje ubrań i modelki. :) Do Miu Miu pozuję 15 letnia Hailee Steinfeld. Jest prawie w moim wieku, a już osiągnęła sukces. Pozazdrościć! Modelki u Prady wydają się być identyczne. Dobrze? Nie wiem. A zdjęcie przed Pradą prezentuje wszystkie hity sezonu. Od baskinek po szerokie ramiona żakietów. Cudownie.
Jestem na etapie czytania książki "Zaplecze", podobno świetne. Rodzice twierdzą coś innego... zobaczymy.
A to moja koszula, którą miałam Wam pokazać już bardzo dawno... Moja piękna. Czy Wy też podzielacie mój zachwyt?Jurto już outfit'owo.
Zapytajcie mnie o co chcecie: TU

I'm sorry you had to wait so long for a new note. I wanted to boast of a 759 page-Vogue. My fovourite photo session is Mulberry (not Burberry)! I love color of clothes. :) Poses for Miu Miu 15 year old Hailee Steinfeld. It is almost my age, and has already achieved success. Amazing! Prada's models are identical. Is it OK? I don't know. A photo before Prada presents all the hits of the season. From the broad shoulders  jackets . Wonderful.
I'm reading "Zaplecze". Apparently great book. Parents say something else ... Hmm ... we'll see.
And this is my shirt, I had to show you it some time ago. I love it! Do you enjoy it too? Tomorrow outfits!
Ask me anything: HERE 

3 comments:

  1. dużo inspiracji można znaleźć w takich katalogach ;D

    ReplyDelete
  2. są boskie więc się nie dziwie, a ta bluzeczka a z SH powala;)

    ReplyDelete
  3. Powiem ci że masz szczęście skoro taką bluzeczkę znalazłaś w sh;) Boska jest kochana;)

    ReplyDelete