Tuesday, May 8, 2012

sun in the city
/trousers: Stradivarius, jeans jacket: sh, T-shirt: Stradivarius, bag: my grandmum's, coat: House, shoes/glasses: H&M/

Trójmiasto. Prawdą jest, że ograniczyłam się tylko do Sopotu (zdjęcia teraz) i Gdańska (zdjęcia w następnym poście). Po raz setny przeszłam się po molo, zwiedziałam stare miasto, byłam zachwycona kafejkami i restauracjami oraz ludźmi, bo muszę przyznać, że jak jestem w większym mieście (większym od mojego ukochanego Olsztyna) to najbardziej przyciągają mój wzrok ludzie ubrani bardzo stylowo (czyt. „po prostu ładnie”). Chciałam na zdjęciach uchwycić dwie dziewczyny jako przykłady „stylowości”, ale musiałam fotki robić szybko i nie na widoku. Dlatego tylko z tyłu (brawo!).
Po raz kolejny miałam ochotę kupić sobie bransoletkę z zawieszką. Pierwsze wrażenie: „WOW! Ile tu tego! Na pewno coś znajdę. O, to ładnie i to…”. Po piętnastu minutach sterczenia nad straganikiem (pani robiła się troszkę zniecierpliwiona): „O nie niema czerwonych z serduszkiem. To może zielony, będzie mi pasował do paznokci (lakieru). Nie no, gdzie ja wyjdę w zielonym?” No i oczywiście nic nie kupiłam. Jak zawsze! :)
/Tricity. The truth is that I was just in Sopot (pictures now) and Gdansk (photos later). Once again I walked on pier, I invited old town, I was impressed restaurants, cafés and people (I mean their style – read: “they looked just nice”). I always love watching what people wear in big cities (bigger than my lovely Olsztyn). I wanted to show you two of those “beautiful-style” girls but I couldn't take photos on their eyes, that’s why they’re back (amazing!).
Again I wanted to buy bracelet with pendant. First impression: “Wow! It’s amazing, and this and that. There’s so much of it! I’ll find something for me!”. After fifteen minutes: “Oh no, there isn’t any red one… Maybe green? No! Where will I go with green bracelet? But it match my nail polish… No…!”. Of course I didn’t buy anything. It’s always like that! :)/

6 comments:

 1. Tak samo mam jak coś kupuję :)
  Świetnie wyglądasz!

  ReplyDelete
 2. uwielbiam takie jeansowe zestawienia <3

  ReplyDelete
 3. świetny masz strój . :D
  ładne bransoletki miałas okazje nabyc . :D
  rb w sumie podobne . :D

  zapraszam do mnie : styleetvie.blogspot.com + obserwuje i licze na rev . :*
  Pozdrawiam . :D

  ReplyDelete