Friday, May 4, 2012

chewing gum

Dziś trochę inaczej - napis u góry. Zmiany urozmaicają nam życie. :) A tak poważnie to, zauważyłam, że bardzo mi się podoba styl sportowy (taki jak moja bluzka). Sprawdza się najlepiej kiedy muszę wyjść na stadion, na trening. Uwielbiam nosić bardziej oficjalne rzeczy, ale na treningach wyglądam jak bym była z innego świata. Dlatego stałam się wielką fanką takiego stylu. Jest jeszcze jeden ważny argument: wszystko co związane ze SPORTem jest teraz w modzie!
/Today something different - note upstairs. Changes relieve your life. :) And now seriously I noticed that I like sporty style. It works when I go for training. I love more elegant things but on the stadium I look like from different planet. That's why I really like that new style. It's one more important thing, SPORT is fashionable! + nabyłam wczoraj i się zakochałam. Płyn o zapachu gumy balonowej. Możliwe, że jest trochę tandetny i infantylny, ale mi się podoba. Bardzo fajna konsystencja, zapach nie do opisania, tanie. Jednym słowem jestem na tak, ale wiem, że nie każdemu może się podobać. :)
/I bought it yesterday and I felt in love. Shower gel smells like a bubble gum. It's possible that it can be a little bit tawdry and infantile but I like it. Amazing consistency, smell (hmmm...) and cheap. I say yes but I know not everybody likes it. :)/5 comments:

  1. Aaa wszystko, co o smaku/ zapachu gumy jest genialne! : D

    ReplyDelete
  2. Ale masz ładną figurę :) Nie przepadam za sportowymi rzeczami, ale Tobie jak najbardziej pasują. Pozdrawiam!

    ReplyDelete