Wednesday, July 11, 2012

ti-ra-mi-su


To była jedna z bardzo trudnych sesji... Po pierwsze, pogoda nie sprzyjała. Zaczęło od razu padać, zmokłyśmy jak szczurki (ja i fotograf). Po drugie, jak tylko udało mi się wygrzebać ze sterty zdjęć te 5 dobrych - nie muszę  chyba wspominać, że zdjęcia robione w biegu nigdy nie wychodzą dobrze - to usunęłam je, NIECHCĄCY! Koszmar.
/It was one of a very difficult session ... Firstly, the weather was against us. It started to rain at once, we were all wet (me and a photographer). Secondly, as soon as I managed to dig out from heaps of good pictures, these 5 - needless to say that the pictures taken on the run never go well - it deleded them, ACCIDENTALLY! Nightmare./


Mimo wszystkich utrudnień atmosfera była super! Co może potwierdzić to zdjęcie. Generalnie wszystkie zdjęcia by tak wyglądały, gdybym nie starała się choć trochę skupić. Było ciężko, ale myślę, że efekty są.
/Despite all the difficulties, the atmosphere was great! What this picture can confirm. Generally, all the pictures would look like that if I had not tried to focus a little. It was hard but I think there are effects./

/wearing: shirt-sh, shorts and belt-H&M, sweater-my grandma's vintege/

Ostatnio mam troszkę więcej czasu (patrz: mamy wakacje), więc nałogowo okupuję kuchnię. Piekę, gotuję, wymyślam. Nie ukrywam nie raz jest tak, że się zawiodę na swoim przepisie, który następnie z impetem ląduję w koszu na śmieci. Musze się pochwalić, że odkryłam program Lorraine Pascale "Baking Made Easy" na BBCLifestyle. Te babeczki przekładane tiramisu, tez są z jej przepisu. Szczerze, nie spodziewałam się, że ex-modelka, może tak dobrze gotować, że może mieć takie dobre przepisy (wiadomo, modelki wciąż na dietach itp.). A widać, że ona naprawdę to lubi, tak jak ja! 
/Lately, I have a little more time (see: we have a holiday), so I spend all my free time in the kitchen. I bake, cook, invent.  I must boast that I discovered a program Lorraine Pascale "Baking Made Easy" on BBCLifestyle. These muffins layered with tiramisu, they are also of the provision. Honestly, I did not expect that the ex-model, can cook so well that it can have such a good recipe (you know, models are still on the diet, etc.). And you can see that she really likes it, just like me!/10 comments:

 1. Ślicznie wygładzasz, sweter jest prześliczny <3
  mm..ale smakowicie wyglądające ciacha ;)  Zapraszam o obserwowania
  http://molyyyy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. ciasteczka wyglądają mega smacznie :D
  a ból robienia zdjęć w deszczu znam, bo i w moim ostatnim poście są takie :) śliczny sweter!

  ReplyDelete
 3. Koszmar koszmarem, ale Ty wyglądasz ślicznie:)

  ReplyDelete
 4. Jejku ślicznie wyglądałaś! Cudny sweterek :)

  ReplyDelete
 5. boski sweterek. wyglądasz super.

  ReplyDelete
 6. piękny sweter :)
  a babeczki wyglądają pysznie ;)

  ReplyDelete
 7. perfect dear!!love your sweater!super cute!!!
  xoxo=)

  ReplyDelete