Friday, October 5, 2012

studs around me (us)


Są naprawdę wszędzie! Na koszulach, spodniach, butach i (choć wydaje mi się to mało wygodne) na stanikach. Nie od razu załapałam trend, bo wcześniej ćwieki kojarzyły mi się z zagorzałymi fanami metalu, glanów i tego czym ja zupełnie się nie interesuję. Przekonałam się dopiero jak zobaczyłam na ulicy młode dziewczyny, które wyglądały zjawiskowo w garderobie z poutykanymi ćwiekami. tak jak wspominałam, buty, torebki, bluzy, bluzki, słowem: WSZYSTKO.
Podczas przymierzania w Stradivariusie topu (który mam wrażenie mają wszyscy) z ostrymi ćwiekami na ramionach od razu widziałam minę mojego taty (!? serio). Nie pomyliłam się. Patrzyli na mnie jak na kosmitkę, kiedy to przekopywałam Allegro w poszukiwaniu dużej ilości tanich ćwieków. Na początku miałam w planie kupić jakiś pasek z ćwiekami, ale potem wchłonęłam taką ilość obrazków z Internetu, że zostałam szczęśliwą posiadaczką 100 sztuk tych małych, metalowych ozdóbek.
/They're really everywhere! On the shirts, pants, shoes, and (although it seems me to be very uncomfortable) on bras. Not immediately I got  the trend, because the studs before I associated of the forceful fans of metal, big-black-shoes and this what I'm totally not interested. I found out only when I saw the young girls on the street that looked dreamlike in the clothes of the studs. As I mentioned, shoes, bags, jackets, tops, in a word: EVERYTHING.
While trying on the Stradivarius top (which I think everyone has) with sharp studs on the shoulders once I saw my dad's face (!? Seriously), I wasn't wrong. At the beginning I had a plan to buy a belt with studs, but then he swallowed a quantity of images from the Internet that I was happy owner of 100 pieces of small metal trinkets./Na bluzę, którą widzicie poniżej zużyłam około 60 ale to i tak myślę za mało, ale żeby nie przesadzić powstrzymałam się od wbijania w ramiona większej ilości. Nawet nie myślałam o zrobieniu takiej bluzy, ale kiedy przerzucając ciuchy w lumpie odkryłam szarą basebolówkę za 13zł, już wiedziałam co z nią zrobię.
/On the shirt, which you can see below I used about 60 but I think it's still not enough, but to not exaggerate refrained from pile into the arms more . Even the thought of such make sweatshirts, but when shifting clothes in second-hand I discovered a gray baseball-sweatshirt for 13zł already I knew what I'll do with it./
6 comments:

 1. ta bluza jest świetna ! i trend na ćwieki jest strzałem w 10 ! ;D

  ReplyDelete
 2. skad jest ta szara bluza i ten sweter z tylu kolorowy ? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z lumpa! Ostatnio zauważyłam, że nie potrafię już kupować w sieciówkach, bo po prostu szkoda mi pieniędzy. Za to w lumpie nie problem zostawić 40 zł... :)

   Delete
 3. Love all these pieces!
  Your blog is great too, going back to check out past posts now!
  Would you like to follow each other on GFC??

  Kendra
  xx

  www.stoleninspiration.com

  ReplyDelete