Friday, December 28, 2012

in grandma's warbrobe


Nie wiem, czy widać, ale poniższy żakiecik, tak jak i śnieżnobiała bluzkę wykopałam z babcinej szafy... Uwielbiam, kiedy wpadam do babci po "coś", zaglądam do szafy i oto jest! "Coś", co przykuwa moją uwagę i co mam ochotę wrzucić do swojej szafy. Jak zareagowałyby na to moje koleżanki, które ubierają się w "modnych sieciówkach", a najlepiej odnalazłyby się w pierwszym rzędzie pokazu Chanel. Chyba popukałyby się w czoło i zapytały czy serio, albo czy jestem normalna, kto to widział ubierać się w ciuchy babci.
/I do not know if you can see, but the following jacket, as well as crisp white blouse with grandma's wardrobe dug ... I love it when I look into granny's wardrobe and here it is! "Something," which catches my attention and what I want to throw into my wardrobe. How they would react to my friend, who dress in "trendy shops" and best they'd like to watch in the first row Chanel fashionshow. I think they would asked if I'm serious, or if I was a normal person who saw this dress in clothes grandmother./

/jacket: my grandma's, T-shirt: noname, leggins: Allegro.pl, neckless: House/

Można by zadać pytanie, kto jest bardziej kreatywny? Ja, szperająca w lumpach, szafach mamy i babci, koleżanek, strychach i wyszukująca perełki, czy one, które ubierają się tak samo jak stylistki ubierają manekiny w gazetach? Uważam, że zdecydowanie bardziej kreatywne jest znaleźć coś czego nikt, nigdy nie będzie miał. Tylko to, co masz TY i NIKT inny. Oryginalne. Unikatowe. Piękne. Jedyne w swoim rodzaju. Tak to jest to, co lubię!
/One could ask the question, who is more creative? I am, browsing a second-hands, mother and grandmother's closets, attics and looking up pearls, whether they have the same dress as the stylist dressed mannequins in the newspapers? I believe that much more creative to find something that no one will ever have. Just what have YOU and NO ONE else. Original. Unique. Beautiful. One of a kind. So this is what I like!/


8 comments:

 1. widzę, że nie tylko ja uwielbiam penetrować szafę babci, w której zawsze czeka na mnie pełno skarbów <3 ślicznie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 2. Zgadzam się! Mam identyczny pogląd na kwestie mody lub stylu. Nie sztuką jest od gapić cały strój od manekina na wystawie;)Ja najlepsze rzeczy zawsze wyciągam z szafy mamy;))

  ReplyDelete
 3. żakiet jest nieziemski, ma cudowny wzór ♥

  ReplyDelete
 4. Przepięknie wyglądasz :)śliczny żakiet :) Szczęśliwego nowego roku :)

  ReplyDelete
 5. Hey girl! Sending you best holiday wishes for a great new year! Never stop to amaze us with your great sense of style!!
  Followed back via Google +.
  Best Regards
  Miss Margaret Cruzemark
  http://margaretcruzemark.blogspot.com/

  ReplyDelete